Autobiography

14. června 2013 v 19:38
Ahoj, já jsem Taylor. Miluji číslo 13. Narodila jsem se v prosinci na farmě vánočních stromečků. Líbí se mi představa, jaký byl život před stovkami let. Mám rozmazaný zrak. Moje oblíbená věc na životě je psaní o životě, konkrétně části týkající se lásky. Vzhledem k tomu, že pokud jde o mě, láska je naprosto všechno v životě.

Jsem snadno nadšená, nadšená, vyděšená a šokována. Nyní mi je 22 (už jí je 23), ale nikdy jsem nepřestala skákat nahoru a dolů, když se stane něco úžasného. Můj největší strach jsou stále špatné zprávy. Nebo poslat někoho ke dnu. Jsem opravdu ráda, že ukazuji lidem to, co jsem měla na mysli, když jsem napsala své písně, takže moje koncerty jsou velmi teatrální. Neustále klepu na dřevo. Mám kočku jménem Meredith. Je pojmenovaná po mé oblíbené postavě z Chirurgů a ona je fantastická. Bydlím v Nashvillu, kouzelná země, kde 99% lidí jsou přátelští a zdvořilí řidiči, kteří vás nechají jet a netroubí na vás.

Jdu do transu, když jsem ve starožitnictví. Nemám ráda, když se něco nebo někdo ukáže být jiný, než to, co jste si původně mysleli. Stejně jako když nakupujete a zjistíte, že ty opravdu roztomilé šaty jsou jen vlastně zvláštní kombinéza. Ale mnohem víc nemám ráda, když se to stane s lidmi. Miluji své přátele a vždycky se snažím si udělat nové. Taky si nemyslím, že by se neměl nikdy brát život tak vážně, že jste zapomněl hrát.

Hudba mě vzala po celém světě, ale fanoušci jsou důvodem, proč je to tak kouzelné. Jsem tak unešená, jak úžasní jsou ke mně. Je to zvláštní pocit rozumět takové velké skupině lidí, ale líbí se mi to. Za poslední dva roky jsem pracovala na albu Red. Nazvala jsem ho tak proto, že emoce na albu jsou bouřlivé, bláznivé dobrodružství v lásce a ztrátě a to zaznamenává. V mé mysli, když se setkáváte s láskou, která je rychlá a mimo kontrolu a je tam směs poblouznění, žárlivosti, frustrace, nedorozumění a všech těchto krásných emocí ... Ve zpětném pohledu, to vše vypadá červeně.

Už se nemůžu dočkat na tolik věcí. Ale většinou se nemůžu dočkat, až těuvidím, ať už je to v davu nebo v kavárně. Děkuji vám za pozornost, čtení a přijetí takové dobré péči o mě.

-Taylor
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.